Helaas is mijn andere tinker overleden. Nu heb ik een nieuwe merrie van 4.5, onbeleerd en dragend voor april. Nu zou ik haar opnieuw willen laten dekken aangezien ze nu drachtig is van Zippo. Een goede hengst, maar met al meer dan 500 nakomelingen (niet allemaal officieel) en ook mijn kijk op een toekomstige fokkerij zoek ik liever een iets minder gekende hengst.
Info merrie:
Naam: Charlotte Kleur: Bruin Bouw: Zwaar Behang: Zwaar Bewegingen: Goed Stokmaat: Nog niet correct nagemeten maar deze zou rond de 1.43 liggen Karakter: Heeft op de keuring een 10 gehaald. Is werkwillig en koppig, maar doodbraaf Premie: 2de jaarlingpremie. Word in het voorjaar opnieuw voor de keuring uitgebracht.
Ik heb niet direct een foto. Deze staan op mijn vader zijn computer, ik zal deze eens vragen
Afstamming:
Moeder: Candy Girl Vader Moeder: Mc Ivory Moeder moeder: Clear
Vader: Duke Janosch
Wat zoeken we in een hengst?
Deze moet niet al te groot zijn. Rond haar stokmaat is voldoende. Liefst het zwaardere type maar is niet onmiddellijk een vereiste. Dressuuraanleg is wel een vereiste. Met mijn vorige merrie ben ik in de dressuursport gestapt, dit ben ik met Charlotte ook van plan, en liefst met haar veulen ook. Als we dan toch een veulen zoeken kunnen we onmiddellijk voor het dressuurtalent gaan. Kleur maakt niet uit, ik ben wel geen vos of zwart fan, maar als de perfecte hengst altijd vosse nakomelingen geeft. Tja, daarvoor gaan we hem niet laten. Karakter is heel belangrijk!
Reizen met merrie en veulen is geen probleem, net zoals de prijs ook zeker geen belemmering is.
Er zit geen Thunder in toch? Jammer dat het een foto is als jaarling.
Ariebren
Berichten: 8493
Geregistreerd: 06-01-06
Woonplaats: Goudswaard
Geplaatst: 23-10-11 18:41
En dan nog onder een rare hoek genomen. De Thunder bloelijn is een van de weinige bloedlijnen die gemeleerde voor sokken doorgeeft. En het bruine kleurtje, zie je ook veel bij zijn nakomelingen.