Waarom niet, dit zijn toch twee sterke hengsten met degelijke gangen?
Suzanne F.
Berichten: 54817
Geregistreerd: 03-03-01
Geplaatst: 20-06-11 18:11
KevinDB schreef:
Waarom niet, dit zijn toch twee sterke hengsten met degelijke gangen?
Mij boeien ze eigenlijk beiden niet. Ik heb van beiden nog niet heel veel soeps gezien. Maar goed, je moet de hengst kiezen die het beste bij je merrie past. Dus, wat wil je verbeteren bij je merrie? Wat zijn haar sterke punten?
Karakter is te verbeteren, merrie fokt hoog in het bloed dus zoek ik een hengst met kader en maat. Bewegingen zijn ok van de merrie dus zoek ik een hengst met 3 degelijke basisgangen.
enny
Berichten: 2250
Geregistreerd: 01-11-04
Geplaatst: 21-06-11 08:41
Ik heb zelf een 3-jarige Spielberg en vind zijn karakter erg fijn. Ook al vindt hij nieuwe dingen spannend, wat trouwens niet vaak voorkomt, ik kan hem altijd overtuigen om het toch te doen. Er is ook een spielberg-nakomelingentopic in de huiskamer, anders moet je daar even gaan kijken. De eerste 3-jarigen zijn net onder het zadel.
juliomariner
Berichten: 1603
Geregistreerd: 30-08-05
Woonplaats: Germanie
Geplaatst: 21-06-11 09:45
Je hoort de laatste tijd weinig van Speilberg, wordt hij wel uitgebracht in de sport.
Ik heb hem eens zien lopen maar vonds hem toen een slappe dweil. Delatio ken ik niet en kan er dus niets over zeggen
petraaken
Berichten: 44543
Geregistreerd: 17-07-03
Woonplaats: Zedelgem (België) provincie West-Vlaanderen
Bij Spielberg en volgens mij ook bij Delatio heb je een merrie met een krachtig achterbeen nodig. Spielberg zal ook geen kader bijbrengen maar eerder veredelen.
Suzanne F.
Berichten: 54817
Geregistreerd: 03-03-01
Geplaatst: 21-06-11 11:31
KevinDB schreef:
Karakter is te verbeteren, merrie fokt hoog in het bloed dus zoek ik een hengst met kader en maat. Bewegingen zijn ok van de merrie dus zoek ik een hengst met 3 degelijke basisgangen.
ik heb twee keer delatio genomen. twee hele fijne paarden. de hengst had ook een heel goed rapport in duitsland. heb hem thuis gezien zonder iemand erop. mooi los door zijn lijf
agerrits
Berichten: 967
Geregistreerd: 16-12-05
Woonplaats: Overijssel
Geplaatst: 28-06-11 17:47
ik heb zelf een 2 jarige hengst van spielberg uit een ster prok merrie van lancet. ik deel de mening van petraaken. Financieel zou ik geen van beide hengsten kiezen, veulen, of jaarlinger van zelfde kwaliteit koop je voor de kosten die je anders gaat maken en dan moet het ook allemaal nog volgens het boekje verlopen.