Gister ben ik weer bij de Friezen geweest om met de veulentjes te knuffelen en ze op de gevoelige plaat vast te leggen. Helaas was het echt geen mooi weer, waardoor de foto's wat grauw zijn, maar de baby's zijn gelukkig net zo knap!

Willemien had nogal 'last' van de wind. Ik vind haar echt geweldig, ze is echt een terrorveulen. Gaat de hele tijd van haar moeder weg, springt in de ronde, bokt, is van niemand bang en wilt graag met je spelen (lees: ze bespringt je gewoon


1] Hoi Mien!

2]

3]

4]

5] Wát?! Hierna ging ze lekker haar moeder treiteren


6]

7] Arrogantje


8]

9]

10] En nog even om aandacht vragen

En dan Lindert, een stoere hengst geboren op 20 mei en een nakomeling van Bente 412. Wat er achter moeders zit weet ik niet. Lindert trok zich niet zo heel veel aan van Mien en had meer interesse in knuffels dan in rondrennen en gek doen.


11] Knapperd!

12]

13]

14]

15] Zou de arrogantie in het gras zitten?

Wij zijn erg benieuwd wat jullie van de veulens vinden!