Wat info over de merrie:
Lotus is een spring gefokte NRPS merrie met een stokmaat van 1.64m. Onder het zadel erg werkwillig en een knuffel op stal. Springt op dit moment op L niveau en kan zeker meer. Dressuur loopt ze op wedstrijden B en heeft al L2 gelopen. Heeft 3 goede basis gangen maar is geen dressuurpaard, een echte springer. Is een beetje snel op haar teentjes getrapt en hierdoor niet al te makkelijk te rijden. Haar voorbenen staan iets frans, maar niet extreem.
Wat zoeken we in de hengst:
- Een mooie spring techniek, het is de bedoeling een "springveulen" de fokken. Dus een hengst die een mooie techniek heeft boven de sprong.
- De hengst moet geen heethoofd zijn, aangezien mijn merrie ook nogal snel geïrriteerd raakt.
- Veulen moet een hogere stokmaat krijgen dan 1.64m maar niet groter als 1.72m. (ongeveer)
- De hengst moet ook goede basis gangen hebben, ook de bedoeling dat het veulen voor de dressuur gebruikt gaat worden.
De merrie heeft al 2 veulens gehad bij de vorige eigenaar, ik weet verder niet of ze ooit naar de keuring etc. is geweest, wel weet ik dat één van haar veulens een 1e premie heeft gekregen.


Als ik nog iets aan de informatie toe moet voegen hoor ik het graag, ben hier niet zo goed in

Gr. NibbitLotus