Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja
marleen110 schreef:Het ligt er een beetje aan wanneer wij meer weten over het huis, en wanneer we er (als het door gaat) in zouden kunnen. (ik kan niet wachten!!! haha)
Als het veulen dan nog bij haar moet blijven wil ik ze allebei wel kopen....
Maar dan moet ik mezelf wel inprenten dat het veulen niet kan blijven....
Mocht het zo zijn dat het veulen er dan af kan dan hoef ik hem er niet perse bij...maar wat gebeurd er dan met de baby???
Dus denk dat het er haast wel 2 gaan wordenhaha
Dan zorg ik liever dat ze allebei eerst sterk kunnen worden en dan kan ik altijd het veulen nog verkopen aan een goed adresje
Maar het gaat bij deze boer allemaal erg snel, veulen er uit, volgende er al weer in...
dus straks heb ik er 3![]()
Haha daar gaan we maar niet van uit![]()
Dit paard heeft me vanaf de dag dat ik haar zag al bezig gehouden, zo dun, maar elk jaar weer een veulen.
Ze stond in een merriegroep en kreeg hier niet de kans om te eten, dus stiekem elke keer bulten hooi voor haar gemaakt...maar ook hier werd ze keer op keer weg gejaagd, was nat van het zweet.
nu staat ze alleen op een wei, ook lange niet ideaal maar ze kan rustig eten.
want ik moet eerlijk zeggen dat het me echt 100% mee viel dat ze hooi en water heeft.
tja erg dat je dat zo moet zeggen he! is toch de normaalste zaak van de wereld?!