voor school moet ik een opdracht maken over een hengst. daar wij bij ons op stal nog een 2,5 jarige merrie van Vittorio hebben heb ik bedacht dat ik het over die hengst ging doen.
alleen nu het volgende, ik heb moeite aan informatie te komen. natuurlijk heb ik de informatie van de site over de hengst wel al. maar ik ben geen kei in het vinden van oudere informatie enzo. natuurlijk zoek ik wel fanatiek in oude topics over de hengst ( ik wil niet de indruk wekken dat ik deze topic start om een ander het werk te laten doen ).
nou zit ik met de volgende vragen:
*ik moet één of meer foto's hebben van TIJDENS het verrichtings onderzoek *wat is de OORSPRONKELIJKE beoordeling en verwachtings waarde van de hengst?? dus wat hij op het moment van goedkeuring had voordat alles van zijn nakomelingen en dergelijke mee genomen werd in de berekening en waarom dit wel/niet overeenkomt met wat er nu over hem bekend is
is er iemand die mij aan deze informatie zou kunnen helpen??
Zo moeilijk is het denk ik niet om aan info te komen. Hij staat ter dekking bij deze hengstenhouder. http://www.tewis.nl/nl/stallions/vittorio.html Neem contact met hem op en ik denk dat je alle info krijgt die je wil..
hihi ja dat durf ik dus niet waha... denk steeds jah die man heeft wel wat beters te doen... ben altijd zoooo onzeker als ik mensen mkoet bellen ofzo voor informatie., denk dan altijd dat ik ze lastig val:P. maar ga denk ik even daar heen mailen. dankje
Hij is heel benaderbaar en ik denk dat hij het ook wel leuk vind. Het is ook nog vlakbij...
kamsel
Berichten: 3472
Geregistreerd: 12-07-08
Geplaatst: 23-01-11 15:36
Ik denk dat iedere hengstenhouder het leuk vindt om over zijn hengst(en) te praten.. Gewoon bellen! Of even langsgaan als het toch in de buurt is, misschien komt het niet uit, misschien is het hardstikke leuk..
kamsel
Berichten: 3472
Geregistreerd: 12-07-08
Geplaatst: 26-01-11 20:45
Weet iemand van jullie trouwens of er een nakomelingen topic is van Vittorio? Kon het niet vinden maar misschien zoek ik niet goed..