Wanneer kan ik beginnen met het invlechten van mijn tinkerveulen? Ons veulentje is 9 maanden oud en heeft al mooie lange manen en dat wil ik natuurlijk graag zo houden. Is het dan het beste om nu al te beginnen met invlechten? Ik hoop dat iemand hier een antwoord op kan geven of tenminste een advies wat ik het beste kan doen.... Alvast bedankt.
Berthine.
rommulus
Berichten: 11522
Geregistreerd: 11-12-04
Woonplaats: gooi een emmer leeg volg het water daar woon ik :D
Geplaatst: 17-01-11 21:21
ik ben pas begonnen op zijn 3e
opzich zou je kunnen beginnen op het moment dat je tink zijn manen zo lang worden dat ze met het grazen op de grond komen (dan gaat ie ze namelijk zelf wel kort wieken) gewoon nog lekker wachten
Dat moet je zelf gewoon zien, als het iedere keer in dreads draait of in de klit gaat zou ik het vlechten. Die van mij staan ook altijd in de vlechten en af en toe eens los om te luchten
Het is idd sneller breekbaar en kwetsbaar het veulenhaar.. Ik laat het lekker hangen en af en toe een hele zachte borstel er door heen en Sil heeft een prachtige bos voor zijn 10 maandjes..