Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
dressuur + springen denk ik
't is inderdaad allang goed dat ze er een ras bij hebben gezocht, zodat 't toch door kan gaan

ukoldaatje schreef:Denk dat ik mijn man probeer over te halen om gezellig te gaan kijken!
ukoldaatje schreef:Denk dat ik mijn man probeer over te halen om gezellig te gaan kijken!
wollewaps schreef:'t was een geslaagde dag
Weet nu zeker dat we in november voor de ABOP gaan!
Ben ook inderdaad zeer benieuwd naar de foto's van Mandy! 
Zou wel gaaf zijn om nu wat meer samen met een andere ras(sen) te organiseren (buitenritten / sportdagen)! 
viv77 schreef:Ook ik vond het een geslaagde dag, zeker voor herhaling vatbaar..
Vond het zelf wel erg jammer dat mijn eigen fjord er toch echt te oud voor is geworden maar was blij dat ik er op deze manier bij kon zijn..
Marieke; heb het je gisteren ook nog gezegd Bjarne is er een om zuinig op te zijn..Zou zeker de IBOP gaan doen..en natuurlijk landelijk uitbrengen maar dat lijkt me redelijk duidelijk..
En jureren gaat je ook goed af! Misschien leuk om je daar nog eens verder in te gaan bekwamen over een paar jaar of zo? wollewaps schreef:Pfff, ik wordt al moe van je verhaal![]()
wel super dat Bjarne 't zo goed doet! bij de dressuur liep ie ook echt om van te kwijlenBen ook inderdaad zeer benieuwd naar de foto's van Mandy!
Oeh, strand... Yloon d'r favoriete (cross)tereinZou wel gaaf zijn om nu wat meer samen met een andere ras(sen) te organiseren (buitenritten / sportdagen)!
marieke67 schreef:wollewaps schreef:Pfff, ik wordt al moe van je verhaal![]()
wel super dat Bjarne 't zo goed doet! bij de dressuur liep ie ook echt om van te kwijlenBen ook inderdaad zeer benieuwd naar de foto's van Mandy!
Oeh, strand... Yloon d'r favoriete (cross)tereinZou wel gaaf zijn om nu wat meer samen met een andere ras(sen) te organiseren (buitenritten / sportdagen)!
Nou Sabine, jonge enthousiaste fjordenbezitters is precies wat we zoeken!!!! Helaas waren het er een poosje te weinig. Niks voor jou om bijvoorbeeld weer een viertal te beginnen? Of wordt Yloon daar helemaal hyper van?
Caroussel enzo doen we wel eens hier met de manege, gaat opzich wel goed zolang ze niet voorop loopt, want dan wordt het tempo teveel opgevoerd
Maar binnenkort willen we een bonte avond organiseren op stal en dan wil ik kijken of we met de 4 fjorden uit m'n les (Ylona, een fjord van de manege zelf, Nikyta en Ullit (van Lisanne en Marwil, die net lid zijn geworden van "Fjorden Zeeland")) een 4-tal showtje kunnen doen
Dus wie weet vloeit daar wat uit voort
Misschien valt er wel iets te verzinnen voor deze Zeeuwse Dag van volgend jaar? We zullen wel zien!