Aan gezien ik heel erg veel problemen heb met mijn haflinger....
Vraag ik me af of meer mensen dat hebben met hun haflinger.
Probleem 1 :
Mijn haflinger is onder het rijden heel sterk. Dan rij ik haar bij van achteren bij met mijn been & dan rent ze voor me been weg. Haar opvangen is moeilijk omdat ze niet reageert op mijn zit. & in dr mond hangen doe ik nu heel erg maar het is niet de oplossing!
Probleem 2 :
Met longeren, zonder bijzet enz... Dan leg ik balkjes neer waar ze over heen moet draven... vervolgens vind ze het even eng... nou ja dan gaat ze er uit eindelijk wel over heen en na ene paar 1 vind ze het niet leuk meer. dan gaat ze klier, klote enso.... Omdraaie zo dat ze dr benen kan breken door de longeerlijn.
Ik weet niet hoe ik dit moet oplossen ik zelf hjeb ook niet zo heel veel geduld, helaas! Ik blijf het 10 x lief vragen en dr gerust stellen en daarna ben ik het gewoon echt zat! Slechte eigenschap ik weet... Maar hoe kan ik dit oplossen? Me paard verkopen? Grond werk gaan doen? Tips zijn meer dan welkom!