Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja
Schafstall schreef:En natuurlijk duikt Mariska weer op als er een kat uit de delen valt aan ICS Nederland![]()
![]()
Deze steeds weer terugkerende onduidelijkheid op welk vlak dan ook, resulteert altijd in 't zelfde liedje. Wordt er inmiddels wel een beetje moe van. PB-en lijkt me dan ook een handige oplossing om weer zo'n 'rel'topic (waarvan de TS zich waarschijnlijk van geen kwaad bewust is) te voorkomen.
Mariska_28 schreef:Wat fijn dat Belgie nu ook onder het juk van ICS Nederland vandaan lijkt te komen. Fijn voor ICS Belgie!! Trek je niet teveel aan van ICS Nederland, die schaad nu alleen maar het ras, en zijn alleen maar voor eigen parochie aan het preken!
cupcake1986 schreef:ik word nog eens zot van al dat modder gooien![]()
heb net reactie gehad van ICS Be over de afstamming van mijn veulen, ben ik nu echt de enige die het normaal vind dat als je de afstamming van een veulen via dna kan aantonen, dat dat dan ook in de paspoort komt?!?
blijkbaar mag dat dan toch niet zonder dekbewijs, wat is dan nog wel het nut van een dna-onderzoek?
cupcake1986 schreef:ik heb persoonlijk niet echt moeten kiezen - aangezien ik verre van tevreden was over hoe ik behandeld werd bij BE was het al snel uitgemaakte zaak voor mij.
tis echt mottig dat ze allebei zo moeilijk moeten doen