nog meer paarden van einstein=> roemer?

Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
marjoleyn

Berichten: 177
Geregistreerd: 10-06-03
Woonplaats: emmen

nog meer paarden van einstein=> roemer?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 10-06-03 22:42

ik heb een merrie van einstein en haar opa is roemer, ik heb gehoord dat heel goed bloed is en mijn paardje doet het ook heel goed, maar ik ben benieuwd of er nog meer mensen zijn die paarden met dezelfde afstamming hebben en of hun paarden ook zo'n eigenwijs karakter hebben.

ik ben benieuwd.

groetjes marjoleyn

shamal

Berichten: 63
Geregistreerd: 01-01-03
Woonplaats: Drachten

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-06-03 02:08

Mijn vriendin heeft jaren geleden een merrie (Detmar) gehad met als vader Roemer.
Het was wel een dame maar deed héél goed haar werk, Z-dressuur en Z-springen.
Ze is later verkocht naar een springstal (Kuiper) in Emmen.

rhijnauwen

Berichten: 5058
Geregistreerd: 31-05-01
Woonplaats: Bunnik

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-06-03 12:47

ik heb ook een Einstein uit een Uniform moeder het is een schimmel een schat van een paard en hij doet ontzettend zijn best voor mij! ik heb pas een paar wedstrijden met heb gestart en ben inmiddels M2+ wp hij kan alleen af en toe ergens heel bang voor zijn, maar dat schijnt meer van moeders kant te komen! ik heb een paar foto's van hem op mijn site staan!
ik ken nog een Einstein, een vos en die was ZZ licht een lekker los bewegend paard! volgens mij is Karisto van Karin Swart ook een Einstein! (schimmel)