Welke eigenschappen geeft de hengst Canabis Z door aan zijn nakomelingen ?
De merrie die ik zou laten dekken heeft volgende afstamming ; Vader = Hamlet (Nimmerdor x Notaris)
Moeder = Daimler (Nimmerdor x Lucky Boy xx) x Joost .
Vooreerst ging de merrie gedekt worden van Chellano Z maar de dekcondities zijn 1000€ per doses en de merrie is 5j en heeft nog nooit gefokt waardoor ik niet weet hoe ze doorfokt indien het lukt .
Men heeft mij nu de hengst Canabis Z aangeraden , deze hengst heeft niet veel nakomelingen gegeven maar er zouden er wel verschillende goede sportpaarden bijzijn in de lijn van Chellano Z .
De merrie zelf is een mooie gemaakte merrie van +/-1m74 met veel volume en beweegt goed tot zeer goed en springt met veel vermogen en in de manieren . De hengst moet dus zeker iets meer bloed doorgeven en zeker niet meer volume , eigenschappen die Chellano Z doorgeeft en die ik hoop terug te vinden in Canabis Z zijn nakomelingen .
Laatst bijgewerkt door petraaken op 10-03-10 08:52, in het totaal 1 keer bewerkt
Reden: titel duidelijker gemaakt.