ik heb een kwp merrie van 10 jaar die over een maand moet bevallen
van haar 4de veulen.ik heb verder niet genoeg verstand van hoe alles gaat met een drachtige merrie.tot zo ver is ze gezond en het veulen groeit (aan haar buik te zien) aardig de pan uit.ik ben benieuwt wat jullie menning is over: hoeveel voer ze moet krijgen in de drachtigheids periode,of ze wel of geen beweging moeten krijgen de laatste maanden.en dat soort dingen.
ik blijf haar nu nogsteeds rijden
.....nouja sinds 2 weken stap ik alleen met haar.ze staat de hele dag op de wei met andere merrie's en 's avonds op stal.ik wandel met haar in het bos.doe haar in de molen dat soort dingen.ik geef haar 3 scheppen gewoon bix en 1 schep merrie brokken per dag....verschilt ook per dag van wat ze gedaan heeft.tot 2 weken geleden ging ze nog met mij in volle gallop door het bos en daarvoor nog naar het strand.ze geeft heel goed aan tot hoe ver ze kan.wat vinden jullie??
.ze heeft waarschijnlijk een trap gehad en een beetje een dik been gekregen dus ik kan nu zoiezo alleen maar stappen.en ze krijgt met merriebrokken + gewone bix 4 scheppen per dag.maar ik heb niet het gevoel dat ze te dik word daar van.en galoperen in de bak deed ik al bijna 3 maanden niet meer.maar buiten wou ze maar al te graag.tot 2 weken terug heb ik dat nog rustrig met haar gedaan.als het veulen is geboren vanaf wanneer kan ik dan weer beginnen met opbouwen met rijden???
terwijl het een kwpn'er is maargoed.als ze klaar is met rennen en gek doen dan komt ze naar mij toe.maar als ik dan ga rijden dan doet ze net of ze amper kan lopen zoals vandaag.maar is het losgooien nou eigenlijk wel goed???
!! Heeft ze al een naam
??