Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Miss_Malfoy schreef:Vrijheidsdressuur? Geeft ze wat om over na te denken, erg goed voor shetters. Moet je er alleen wel voor zorgen dat er geen gevaarlijke dingen aangeleerd worden. Zowiezo voetje geven/jambette en stijgeren zou ik niet doen.
En aan de lange lijnen werken is mischien ook een optie. Maar dat zou wel onder begeleiding moeten. Is in elk geval een stapje naar aangespannen.
dat vind ze ook erg leuk om tedoen, maar ik wilde graag wat afwisselen zodat ze niet steeds hetzelfde hoeft tedoen.

zien dat je pony je niet van je fiets sleurt, toen ik aan het fietsen was, had ik ze vast en was ze op een stukje gras aant lopen, toen heeft ze naast me gegaloppeert, leuk, ze trok me vooruit
) En grondwerk, allemaal hindernissen neerzettel, bijv.: Een zijl waar ze overheen moeten lopen, een paar pinonnen waar ze door moeten zigzaggen.. Genoeg te doen
(En in de winter met sneeuw op de slee met shet ervoor, super leuk om te doen!