Hebbesje schreef:Ik zou bij een beginner nooit een haflinger of fjord doen.
Ik heb altijd een haflinger gehad, vanaf mn 10e, zei was 4. Geloof me, die combi is niet de beste, vooral niet als je zoon nog niet kan rijden.
Haflingers zijn ontiegelijk sterk, een flinke eigenwil en als je daar niet consequent mee omgaat dan nemen ze een loopje met je.
Ik heb met mn haf flink lol gehad maar ook momenten gehad dat ik er achteraan werd gesleurd. Als kind heb je er gewoon te weinig over te zeggen. Precies wat Ine zegt.
Ts proficiat met je aankoop!
Hier hetzelfde, was 13 jaar, kwam net van de manege en mijn haffie was vier. Ik heb echt super veel van der geleerd, maar achteraf gezien was het gewoon niet verstandig om op die leeftijd een jonge haflinger te kopen.
Nu zou ik alleen maar een jonge haflinger willen hebben, alleen al voor het lekkere energieke, maar toch lieve karakter van een jonge haf.
En paardjuh, heel veel plezier met je haflinger, als jullie goed vertrouwd raken met elkaar heb je straks een wereldpony!!:D