ik heb ongeveer 2 jaar terug een shetland hengst gekocht. was zwaar verwaarloosd en heb hem dus helemaal opgeknapt .. hij heeft nooit echt contact gehad met mensen dus daar heb ik hem ook verder in geholpen.
ongeveer 8 maanden geleden had ik zo het idee dat hij het ergens anders het beter zou hebben (ik kan er zelf niet veel mee en wou een rijpaard)
nu is hij bij de nieuwe eigenaren dus onhandelbaar geworden( daar bedoel ik mee dat hij ontsnapt, niet meer laat vangen en dat soort dingen.) .. ze zijn hem zat en willen hem dus verkopen, dus ik heb me als eerst aangemeld .. ik koop hem van jullie terug was het eerste wat ik zei. omdat ik toch wel een byzondere band met hem had.
nu willen hun geen geld meer in hem steken .. en hem dus ook niet laten castreren. hij is nu bijna 4 .. kan dit gedrag minder worden als hij gecastreerd is ..
het is een V. la mère anne ..en dit zijn hele moeilijk paardjes .. hier hou ik ook wel rekening mee !
ik zou graag wat tips of ervaringen horen



als ik vervoer heb ga ik hem ophalen .. !!!