Mijn opa fokt in paarden van de oberlina- stam. Nu zijn wij bezig met de hele stamboom natrekken. Graag zouden wij willen weten wat er terecht is gekomen van de nakomelingen. Dit ook inverband met ster preferent. Als je iets weet hoor ik het graag.
Die stam wordt veel mee gefokt, zijn honderden paarden van, zie paardenfokken.nl maar alleen de direkte nakomelingen zijn zinvol ivm preferent.
Iris82
Berichten: 40365
Geregistreerd: 04-10-02
Woonplaats: Tilburg
Geplaatst: 28-11-09 12:11
Want dan moeten er 'zoveel' (5?) bij zitten van de directe nakomelingen die minimaal 'iets' gehaald hebben toch? (weet niet helemaal precies hoe het in elkaar steekt )
mijn pony!!! (Ombos Yamma Yamma Man)is ook een nakomeling uit die stam. Zijn vader is Okinus W en daar de vader van is Gerlinus, ik heb eens gekeken op Horse Telex en het blijkt dat Gerlinus ook uit de Oberlina-stam komt, en uit merrielijn 24, en ook nog fokfamilie 312! Ik rijd nu DZ2 dressuur en hij kan ook goed springen, maar is hierin niet uitgebracht op wedstrijd!
Ik hoop dat je hier nog wat aan hebt, voor meer info, etc. grrag via pb!
Navidad
Berichten: 5290
Geregistreerd: 20-04-04
Woonplaats: Aalten / Vorden
Geplaatst: 05-10-10 13:48
Hallo,
Ik weet niet of je hier wat aan hebt? Maar de drie jarige merrie die ik rij, heeft die lijn ook achter haar staan.