voorbeeldje:
Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
was het kwijt, mushroom zocht ik. misschien dat dat het is
Citaat:Overigens zijn palos met donkere benen bij meerdere rassen te vinden, en die hebben dus geen mushroom
randalinpony schreef:Even rondgesnuffeld naar sooty palo bij de Welsh cob (ik heb ooit een pony gekend met een soortgelijke kleur als bovenstaand shetje en dat was dus een Cob, waarbij het Silver of ander speciaal gen bij mijn weten niet voorkomt -enkel dun en creme.)
Op deze site kwam ik er toch een aantal tegen die palo zijn en behoorlijk sooty, die eigenlijk best wel wat weghebben van het shetje hierboven.
http://www.welshwelshcobs.com/dilute1.cfm
Volgens mij is Morlena Casper een klassiek voorbeeld van sooty palo. Het veulen Pantydwr Cream Dream lijkt qua kleur erg veel op de Cob die ik vroeger kende.
Bij Welsh Cobs komt een combinatie van donker sooty en palomino regelmatig voor, en die hebben best wel grijze haren op hun lichaam.
) verbleken heel erg naar het winter toe om soms bijna creme-kleuring uit te zien.
)