Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Citaat:Toen Dr. Ludwig Christmann van de Hannoverse stamboekleiding vorig jaar op bezoek kwam, noemde hij Gottwald "een beter alternatief dan volbloed", hij brengt immers zoals een volbloed een flinke scheut veredeling bij, terwijl hij ook de beste springgenen vererft.
Aeris schreef:Gottwald staat hier:
http://www.breemeersen.be/all/paarden.p ... 56&taal=nlCitaat:Toen Dr. Ludwig Christmann van de Hannoverse stamboekleiding vorig jaar op bezoek kwam, noemde hij Gottwald "een beter alternatief dan volbloed", hij brengt immers zoals een volbloed een flinke scheut veredeling bij, terwijl hij ook de beste springgenen vererft.
Misschien kan je eens informeren bij de hengstenhouder voor aanparingsadvies?
. Types zijn wel mooi, maar best grof in het beenwerk en dat zou ik zowiezo graag minder zien.
)
ElCid schreef:Je moet er vanuit gaan dat de merrie meer dan de helft, soms wel 75% doorgeeft aan het veulen. Dus het is niet zo makkelijk om een ander type te krijgen bij een hele grote, stevige merrie. Je zou kunnen denken aan volbloed, maar dan loop je ook meer kans op een "heet" paard.
De invloed van de merrie is veel groter dan veel mensen denken en om dat "weg" te fokken heb je meestal zeker 2 generaties nodig.
Adriana schreef:Ik dacht aan King Kolibri, misschien dat ze bij Greve nog wel sperma hebben. Die hengst heb ik nu een maand ongeveer meegemaakt en is echt een chique paard. Zijn ruiter is zeer enthiausiast over hem. Karakter is ook heel fijn.
Hij is ook mooi gefokt, ook met Grannus maar dat zit iets verder weg.