Peeps hoogzwanger, maar nog vol pit, januari:

Het jaar begon vol spanning, peeps was drachtig en 5 april uitgerekent.
Iedereen was benieuwd wat eruit zou komen en wanneer.
Februari, er werden veel schoonheidsslaapjes gedaan, want de baasjes wouden een mooi cadeau!
Ook werd peeps in januari flink ziek, bacteriele infectie door schimmel in het kuil, dierenarts zondag avond laat op bezoek geweest en met veel medicatie en oud hooi kwam ze er weer bovenop, veulen nog in leven gelukkig, die schopte de dierenarts met opvoelen(controle)
de avond van 29 (onze verjaardag)op 30 maart werd ik door mn zus gebeld, ik vertrouw der niet je moet komen..
Wij snel naar stal gereden, en gaan waken(wat eigenlijk niet mocht van de staleigenaar , maar uiteindelijk toch zover gekregen)
rond 1e naar huis gegaan, ze was zo rustig..
om half 6 schoot ik wakker, ik wist het zeker , peeps was bevallen.
Naar stal gespeerd, en jahoor kyra stond net op.
Nog nat en wankel, maar wat een plaatje, wij waren verliefd


April, peeps was helemaal gek met der veulen en samen rende ze heel wat af, ook mochten ze voor het eerst het land op


Mei, peeps liep heerlijk ohz

Juni/juli, er werd veel buitengereden met peeps en kyr ging dan ook altijd mee.
Helaas mochten kyra en peeps de kudde niet in op de toen huidige stal, zat er vaak schimmel in het kuil en stonden ze veel binnen.
Ze verhuisden naar een boerderij een aantal meter verderop.



Augustus, peeps liep oppeens op drie benen.
Veearts erbijgeweest en er werd gezegd, metacam, kijk maar ef aan.
Het verergerde, andere veearts erbij geweest en ze moest naar de kliniek.
Fotos gemaakt, bijna niets te zien, toch gaan snijden.
En jahoor , een heeele diepe zweer.
Veearts en smid hebben het helemaal uitgesneden(tot op de kogel) en peeps heeft een tijd niets gedaan.
Ze stond in nat verband en een hoefzak

De dag dat we naar de kliniek gingen, zou kyr meegaan.
Ze waren namelijk nooit lang gescheiden.
Kyr liep zo de wagen op en stond geduldig stil, peeps weigerde.
Kyr was het zat en brak eronder door, helaas ze was te groot om onder de houten balk terug te gaan dus we hebben der moeten douwen.
Kyr bleef achter bij der maatje, en o wat hebben peeps en kyr zich beide goed gedragen die dag en wat waren ze blij om elkaar weer te zien.
augustus, door veel omstandigheden op de toen huidige stal(dode vissen in het kuil, schuilstal die werd dichtgedaan waardoor veulen geschoren in de regen stond, stenen die schots en scheef lagen..) zijn kyr en peeps verhuisd naar een stal waar ze altijd binnen stonden maar wel goed te eten kregen en een schone stal hadden.


September, de kleine meid ging naar de opfok, alles ging super.


oktober, Stalgenoot verhuisde naar een hit actief, aantal x wezen kijken en peeps 1 oktober weggebracht.
december:


Peeps loopt nu afentoe gevoelig op harde ondergrond, wennen aan de stenen etc in de hit.
Zadel ligt niet meer goed en is verkocht, nu wordt het sparen voor een nieuwe.
Hopelijk kunnen we peeps snel weer oppakken onder het zadel, nu longeren we.
Kyra doet het super in de opfok, is erg dominant, dik en naarlinger haha.
maar naar mensen nog steeds super lief en een echte knuffel.
Elke 2 weken gaan we naar haar toe.