Zelf heb ik nu 2 tuigen, een gewoon zwart tuig wat geen merk heeft en sinds vandaag ook een Ideal tuig (zwaar marathon), zwart met lichtbruin onderlegd. Een heel mooi tuig vind ik zelf, beter dan de 1e
Moderators: Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola, Essie73
.
) een echt klein dravers tuig voor Den. Een kennis is op het moment bezig met een echte sulky(die ze ook op de draf baan voor shetjes en Welshjes gebruiken) te maken. En daar moet echt dravers tuig bij. robertus schreef:wij hebben een aantal ideaal tuigen ze verschillen erg van kwaliteit!
dus let goed op wat je koopt!! hoe alles weggewerkt is enzo kijk altijd of de stiksels goed verzonken zijn in et leer op de plaatsen waar alles langs elkaar wrijft! want anders is et zo door!!
ook hebben we nog wat oude tuigjes voor beleren enzo merk onbekend en wie de gareeltuigen heeft gemaakt weet ik ook niet maar die zijn authentiek maar supermooi!!!

Debo"]
[quote="Tessebes"][quote="Debo schreef:ik heb een tuig van hiporama..de goedkoopste dus..
... denk dat je een ander in gedachte hebt,,,Tessebes"]
[quote="Debo"][quote="Tessebes"]
[quote="Debo schreef:ik heb een tuig van hiporama..de goedkoopste dus..
... denk dat je een ander in gedachte hebt,,,