De tandarts heeft laatst nog alles gecontroleerd, dus in de mond zal het probleem niet zitten. Wellicht in de rug? maar hij geeft niet echt ontwijkende reacties als je erop drukt e.d..
Het is eigenlijk geen oplossing om de pony rechtsvoor of achterin te zetten, dat is ontwijken van het probleem en daar lossen we het niet mee op. (daar komt bij dat wanneer hij achter staat hij niet goed achterwaarts gaat).
Hij heeft een paar x met elastiek gelopen voor de wagen om hem de juiste houding weer te wijzen, pas na een hele tijd gaf hij zich dan een beetje over (niet sterk meer), maar als de elastiek eraf ging begon het weer vanaf voor af aan.
Dubbelspan trainen doen we vaak genoeg, na een dik uur trainen, laat hij zich pas iets losser, dat duurt veel te lang dus.
Aan de dubbele longe trainen hebben we ookal gedaan, dat pakt hij iets beter aan, maar nog lang niet zo fijn als eerst.
Les heeft hij wel met de pony's, maar ook daar zijn ze nog niet tot een oplossing gekomen.
We hadden het er gister samen nog eens over en m'n vriend vroeg dus of ik het hier op het forum wilde neerzetten, om eens te kijken wat voor oplossingen jullie zien, we kunnen niet meer dan proberen natuurlijk. Ben benieuwd naar jullie reachties, bvd.
