Mijn pony moet nodig aan het werk, hij wordt weer te dik en het gevaar voor hoefbevangenheid weer te groot. Hij is een aantal jaar terug betuigd en ik heb sinds een jaar mijn koetsiersbewijs. Ik heb een wagentje voor hem gehad, dit bleek een miskoop en heb ik weer verkocht. Graag wil ik een goede vierwieler voor hem, nieuw, geremd, goed geveerd, geschikt voor marathons etc. Kortom, ik heb een dure smaak

Ik kwam een sulky tegen voor een voor mij nu betaalbaar bedrag en zit eraan te denken deze aan te schaffen als tussenwagen, totdat ik het geld heb voor een echt goede vierwieler.
Mijn vraag is, heeft iemand ervaring met deze sulky ?

Hoe is de balans ?
In principe zou de grotere boom geschikt zijn voor grotere pony's (mijn pony is 1,18m), heeft iemand daar ervaring mee ?
Is het mogelijk het bankje te verzetten om balans te bevorderen ?
Hoe is de vering ?
Hoe loopt het op de weg, weiland, niet geasfalteerde wegen en zand ? Het is in principe een tweewieler, is dit ook echt haalbaar met 2 volwassenen ?
Hoe stevig is het en hoe stevig zijn de wielen ?
Ik ben me er goed van bewust dat een dergelijke sulky niet vergelijkbaar is met een stevige vierwieler, maar wellicht is het wel geschikt voor mijn huidige doel: het beweging geven van mijn pony zodat hij niet te dik wordt en samen meer ervaring met mennen opdoen.