Ik heb sinds een maandje een nieuwe kar ben der echt super blij mee maar ik heb een klein dingetje wat beter kan,
ik heb een onafhankelijk lamoen maar deze is net wat te lang voor waar ik mijn pony wil hebben lopen.
Het gaat om een voskamp hall wagentje maat pony.
hierbij foto van de pony met kar hier zie je dat ze naar mijn mening echt te ver ervoor staat en te strak in de strengen blijft staan.

het gaat om een RVS lamoen (die verstelbaar is in lengte en op het kortst zit) maar is dit te lassen en hoe en op welke plek zal die ingekort moeten worden?
(ik heb hier heel veel mensen om me heen die ervaring hebben met lassen en dergelijke en zit in de buurt van bedrijven die men wagens onderhouden dus daar ga ik ook heen)
maar ik wil graag advies voor ik er iemand mee aan de gang laat gaan, aangezien ze me kost baar zijn.
Of is het makkelijker om een nieuw lamoen te kopen en waar zal dat kunnen?
alvast bedankt voor het lezen haha en hoop dat julle me kunnen helpen