Wij zullen voor de 2de keer dit jaar in de impuls klasse pony starten. Dit jaar is er een pilot voor het starten met sulky`s zonder groom. Mocht dit doorgaan volgend jaar zullen wij waarschijnlijk ook een startkaart aanvragen.

Mendurance kan door veel verschillende aanspanningen verreden worden. Zo starten er shetlanders, welshjes, kwpn en oa fjorden.
Het is de bedoeling om een rit zo te rijden dat je paard fit binnen komt, je gemiddelde snelheid haalt vanaf 7 km per uur en waarbij het hartslag van het paard niet te hoog komt. Kortom heerlijk buitenrijden in wedstrijdverband en met oog op het welzijn van het dier. De 7 km is een lage drempel dat ieder met een paard/pony met basis conditie hieraan deel kan nemen.
Enthousiast geworden? Je kan je dit weekend nog opgeven voor Hellendoorn of voor 19 oktober in Teteringen (deze sluit niet dit weekend).