Ik ben op zoek naar een plek waar je menlessen kan volgen zonder eigen paard.
Ik heb mijn koetsiersbewijs al een jaar of 18 en verleng hem altijd netjes maar verder nooit meer wat mee gedaan.
Nu ben ik van plan mijn a welshje in te gaan spannen maar wil eerst zelf weer bijgeschoold worden en zoek dus in de provicie utrecht een plek waar ze lessen geven,
Bij Jong Rijsenburg in Driebergen-Rijsenburg hebben ze in de zomer menlessen, zonder eigen paard. Ik weet niet zeker of ze het nog steeds doen, twee jaar geleden in ieder geval wel!
Manege de Vier Hoeven in Leusden. Binnenbak, mega buitenbak, diverse paarden en ook nog het bos in de buurt. Verder leer je daar ook hoe een paard in het verkeer kan reageren. Betaalbaar en toegankelijk.
Overigens maakt het weer niet uit want paarden zijn niet van suiker daar.
In Wilnis op de bovendijk zit ook een stal die menlessen geeft. Misschien je locatie iets duidelijker aangeven. Provincie Utrecht kan je alle kanten mee op