Die sisi wagen Echt een plaatje en helemaal af met Janouk er zo voor. Blijf dat soort wagens erg mooi vinden!
Ik heb een vandermee Concourswagen voor enkelspan wedstrijdwagen
En mijn marathonwagen, een leica.
En Bambi's HCA sulky
janouk
Berichten: 18632
Geregistreerd: 18-04-06
Geplaatst: 22-06-14 19:53
Thanks. Mijn Sissi wagen vind ik zo gaaf. Alleen is het nog niet af. Ik wil heel graag een Oostenrijks tuig erbij hebben met geborduurde Edelweiss. Maar
Mn kleine Adje van 89cm voor het mini vierwielige wagentje
Het wagentje is niet heel goed te zien... ga opzoek naar een opzij foto
Helene83
Berichten: 1414
Geregistreerd: 01-10-12
Woonplaats: Puttershoek
Geplaatst: 26-06-14 02:19
Is niet mijn eigendom.. maar rij er wel mee..
Mag een slee ook??
dingogirl
Berichten: 1264
Geregistreerd: 10-10-13
Woonplaats: midden limburg
Geplaatst: 01-07-14 14:05
mijn nieuwe marathonwagen. speciaal laten maken voor de pony's. onafhankelijk geveerd, licht en met fijne stoelen. erg blij mee.
_RMHorse_
Berichten: 1180
Geregistreerd: 23-07-09
Geplaatst: 01-07-14 16:00
Dit is mijn recreatiewagentje, helemaal opgeknapt hij was eerst helemaal bruin en hij moest echt geschilderd worden, toen heb ik hem maar roze met antraciet gemaakt
Voor mijn NMPRS merries van 88 cm heb ik een Cavalier Pinto, rijdt heerlijk!
Natascha
Berichten: 6946
Geregistreerd: 07-02-01
Woonplaats: Ankh Morpork
Geplaatst: 02-07-14 15:56
Ons geel Polski-mobiel Absolute miskoop geweest. Ieder onderdeel is zo onderhand vervangen waardoor hij nu half Clever is. Soms is hij oranje We hebben ook nog een Wijkmans wagen (onze ouwemannen wagen voor tochtjes naar het terras) maar daar heb ik geen fatsoenlijke foto van.
Patricia_86
Berichten: 1287
Geregistreerd: 02-03-10
Geplaatst: 03-07-14 17:23
Mijn Glinkovski 4wielertje:
en mijn Cavalier tweewieler:
nobje
Berichten: 1745
Geregistreerd: 08-09-06
Geplaatst: 04-07-14 22:43
Jee wat een informatief topic.. ik vraag me heel vaak af.. Wat voor wagen zou dat zijn en zo. En nu duikt dit op
Ik heb een aantal weken terug mijn dravers sulky ingeruild op een twee wielige trainingswagen van G.J van Boven. Omdat ik een wagen zocht waar ik makkelijk op en af kon stappen. Met een laag eigen gewicht, l iefst geremd en makkelijk in je eentje mee te nemen achter op de trailer.... gewoon voor als je alleen door het bos wil toeren. En dit is hem dan... Pony is ongeveer 1.30. Ik geloof dat ze voor alle maten pony's en paarden gemaakt worden. Maar ik heb een gebruikt demo model, het verbaast me dat je er nog zoveel op mee kan nemen trouwens
inmiddels een km. tellertje erop, flessenhoudertje voor mij, en een tas met een klein watertankje en hapjes voor de pony onderweg... echt super praktisch.
Laatst bijgewerkt door nobje op 04-07-14 22:50, in het totaal 1 keer bewerkt