ilovejetje schreef:ja ik denk dat als ik zeker weet dat ik echt verder wil mennen ik dit wagentje ga verkopen en een 2e hands sulky te kopen één die echt goed past zeg maar.
Je kan idd erg fijne sulky's erg goedkoop kopen 
JoyCiej007 schreef:Denk er wel om dat je niet zomaar 'even' andere banden op je wielen kan laten zetten. Vaak moeten de wielen in z'n geheel dan vervangen worden, anders past het niet. En wielen vervangen is een stuk kostbaarder. Daarnaast moeten de wielen dan ook weer op de assen passen.
Dus TS kan niet 'zomaar even' heel gemakkelijk en goedkoop andere banden + wielen op haar wagen krijgen......
En dat betekent een investering die deze wagen helemaal niet waard is (want dit wagentje is erg weinig waard),
en 2: dat doet niet af aan het feit dat TS deze 2wieler waarschijnlijk niet of slechts gedeeltelijk maar in balans en evenwicht kan krijgen achter haar shet.
Deze wagens zijn in principe niet bedoeld voor kleine pony's/shetten, ook al denk je (TS) dat het qua 'hoogte' wel zou passen. Het ding moet wél goed in evenwicht en balans zijn af te stellen, anders is het voor zowel jou als je pony niet comfortabel, en kun je daarmee schade bij je pony aanrichten.
Ook heb ik mijn twijfels bij het lamoen, of dat wel echt goed bij de pony past.
Ik zou deze dus verkopen, iets geld bijsparen en vervolgens een goed, degelijk en passend wagentje kopen.
Snap ik
Het was ook maar een voorbeeld van een band