Vandaag heb ik fabiola gelongeerd. Ze leek het erg naar haar zin te hebben, oortjes naar voren, perfect luisteren op stemcommando enz. Onder het draven ging ze helemaal met der neus naar beneden , ze kuste bijna de grond en dan weer lekker met der hoofd omhoog het wisselde zich af. Is dit een teken van ontspanning of iets anders?
josien
Berichten: 2554
Geregistreerd: 15-08-03
Woonplaats: Uddel (veluwe)
Geplaatst: 27-11-03 22:47
Het hoofd naar beneden kan ontspanning betekenen. Maar ook andere dingen. Ik denk dat hij gewoon aan het uit proberen was. Of dat zijn rug spieren nog niet soepel lang genoeg zijn om laag te blijven.
CaroleKlomp
Berichten: 3253
Geregistreerd: 19-04-03
Woonplaats: Heede
Geplaatst: 28-11-03 02:43
Zoals jij de situatie beschrijft, lijkt het mij ontspanning. Dat hij zijn hoofd naar beneden doet is goed. Dat hij zijn hoofd af en toe iets omhoog doet en daarbij zijn rug wegdrukt, kan het op spierpijn of iets dergelijks lijken. Doet hij zijn hoofd omhoog en blijft hij tegen de Loodlijn, dan loopt hij goed door zijn rug. De stukken dat hij met de neus op de grond loopt, zullen langer worden naarmate hij soepeler wordt. Gewoon doorgaan. Je kan hem, als je de mogelijkheid hebt, ook over een balkje laten lopen tijdens het longeren. Daar worden ze erg los van.
fabiola
Berichten: 1931
Geregistreerd: 19-05-03
Woonplaats: Noord-scharwoude
Geplaatst door de TopicStarter: 28-11-03 16:33
het is niet zozeer dat ze naar boven schiet , gewoon wanneer ze er zin in heeft doet ze der hoofd omlaag en omhoog het ziet er ook ontspannen uit dus kdenk dat dat het wel is!