Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja
Romy_tessa schreef:Voor de kleintjes zijn er goede sulky's te krijgen en de prijzen daarvan verschillen afhankelijk van de kwaliteit, maar dit lijkt me logisch is niet anders dan bij de grotere wagens.
Concourswagentjes zijn mooie lichte wagentjes die vooral voor de concoursrubrieken worden gebruiken. Er zullen ook genoeg mensen zijn die een concourswagentje hebben om mee over de weg te rijden, maar voor een flinke bosrit zijn ze niet geschikt. Hans van der Mee maakt denk ik de meeste concourswagentjes en daar zit wel een prijskaartje aan, maar de kwaliteit is er ook naar.
Kleine recreatiewagentjes waar je ook een wedstrijdje mee kan rijden zijn er vanaf zo'n 1600 euro en zijn bij meerdere wagenbouwers te koop, ik denk niet dat je dit veel goedkoper kan laten maken, want het moet wel veilig blijven.
Binnen de meer wedstrijd gerichte marathonwagens zijn wel verschillende soorten met verschillende prijzen mede afhankelijk zoals opties als luchtgeveerd.
Ik ben wel benieuwd wat jij verstaat onder lagere of midde prijsklasse?
Ik denk dat er wel genoeg wagens zijn, maar aan kwaliteit zit ook een prijskaartje, denk niet dat je dezelfde wagens veel goedkoper gemaakt krijgt.
Citaat:ik vind van 3 a 400 euro voor een sulky naar min. 1600euro voor een 4 wielwagen een grote overgang.
het lijkt mij leuk een wagentje te kunnen creëren die daar dus tussen valt qua prijsklasse.
en ik ben benieuwd wat de mensen ervan vinden, wat ze graag zouden willen en wat ze er mee willen kunnen doen en wat ze er voor over zouden hebben.
ik denk dat het vooral voor de groep hobbymensen misschien interessant is, mensen die recreatief rijden en af en toe is een wedstrijdje dressuur of vaardigheid doen
Romy_tessa schreef:Citaat:ik vind van 3 a 400 euro voor een sulky naar min. 1600euro voor een 4 wielwagen een grote overgang.
het lijkt mij leuk een wagentje te kunnen creëren die daar dus tussen valt qua prijsklasse.
en ik ben benieuwd wat de mensen ervan vinden, wat ze graag zouden willen en wat ze er mee willen kunnen doen en wat ze er voor over zouden hebben.
ik denk dat het vooral voor de groep hobbymensen misschien interessant is, mensen die recreatief rijden en af en toe is een wedstrijdje dressuur of vaardigheid doen
Ik snap wat je bedoelt, maar dan krijg je volgens mij een lichte recreatiewagen zoals dit: http://www.horseshopinternational.nl/pr ... cts_id=699
Deze is dan nog 135 kg, dan zou je de achterbankjes nog weg kunnen laten om minder gewicht te hebben en misschien een iets lagere prijs, maar dan zit je eigenlijk aan een model concourswagentje.
Bij de eisen die Keona beschrijft kom je eigenlijk automatisch uit bij een licht recreatiewagentje en dan is 80/100 kg erg weinig. Als je zo'n wagentje van aluminium zou maken kom je misschien aan dat gewicht maar dan ben je zeker veel duurder uit dan 1600 euro.
Misschien is er wel vraag naar een wagen tussen sulky en recreatie/marathon wagen, maar vraag me af of je zoiets voor 1000 euro zou kunnen maken met een gewicht van zo'n 100 kg en dan moet de kwaliteit ook nog voldoende zijn om er een bosrit/wedstrijd mee te rijden.
keona schreef:hier heb je bv een wagen van 80kg voor mini's http://dieren.marktplaats.nl/rijtuigen- ... =17&fs=1en hier heb je er nog een van 83kg http://www.horseshopinternational.nl/pr ... ts_id=1035
MelanieB schreef:Serieus?![]()
Da's dan heeeel goed nieuws.
ontopic, ik denk idd dat het erg moeilijk word goede kwaliteit en lagere prijs, bijna onmogelijk zelfs denk, maar er is wel vraag naar.
Biancacoo schreef:Vind een echte mini met 2 mensen erachter dan weer niet helemaal mijn ding... een echte mini shet, als daar 1 persoon op een sulky achter zit lijkt mij dat wel voldoende....
HCA sulky's kun je in alle persoonlijke wensen laten maken, ze zijn veilig, stabiel, en supergoed gecoat, dus je verf valt er niet af na 4 jaar, wat bij sommige wagens uit het buitenland wel gebeurd ....![]()
voor mini's zijn HCA wagens DE oplossing (of een soortgelijke wagen,) wil je een marathonwagen, dan zijn de minimarathon-wagens uit polen van poland carriages al fijne betaalbare wagens, maar niet voor de echte mini's in enkelspan want dan zijn ze al te zwaar, een 2-span mini's kan daar wel weer perfect voor !
Weet niet hoe de lak van die wagens zich houd na 5 jaar...