Een koetsiers bewijs cursus is zeker de moeite waard! Zeker als je nog helemaal geen ervaring heb. Het is een natuurlijk een beginnetje (net als een auto rijbewijs, dan weet je hoe het hoord, echt leren rijden komt later pas). Je leert de basis, het echt werk zal je in de loop der jaren door ervaring en blijven lessen moeten leren.
Ook ik ben begonnen met 0 ervaring bij Haanemaaijer in Zoetermeer en inmiddels overweeg ik de aankoop van een eigen menpony. Dit is echt het perfecte begin om meer te leren over paarden en mennen.
Koetsiersbewijs is de basis van het mennen. Je leert zoveel over het tuig, de wagen, het paard. Ook het mennen in het verkeer enzo komt goed aan bod en ga je doen. Echt een aanrader dus
Dan heb ik een off-topic vraagje..Hoeveel betaal je gemiddeld voor zo'n mencursus voor koetsierbewijs? Ik wil ook gaan mennen, maar ik moet dit dan zelf betalen. En hoe betaalden jullie? per maand of gewoon vooraf de hele cursus?