Bodem in Harich is altijd goed. Nu hebben ze aan de ene kant dit weekend oogstfeest. Dus daar wordt de bodem slecht. Maar er zal heel wat meer water moeten vallen wil het daar niet doorgaan.
ik hoop ook dat de startlijsten snel komen of in ieder geval een deelnemers lijst dan begint het toch al een beetje te leven en weet je tegen wie je moet rijden
ik kijk ook al elke dag op startlijsten en de site van mendistrict noord maar er is nog niks
bij H is er nog super te rijden hij heeft een super mooie 30x60 bak met drainage
wij hebben woensdag nog 1x les om de proeven te oefenen en de puntjes op de i te zetten wij moeten zaterdag om half 12 starten en moeten in de dressuur minimaal 2de met 60% worden er mogen 2 naar de hippiade en voor de vaardigheid zijn er 2 op de startlijst en er mogen er 3 naar de hippiade
Wij zijn vandaag in Harich geweest. Super terrein en een hele mooie wedstrijd voor ons. Hette werd kampioen in de M dressuur ponies en vierde in de L vaardigheid ponies. Een winstpunt in de klasse Z dressuur paarden en 1 bal in de vaardigheid klasse L paarden. Kortom, een prima dag voor ons! Hele mooie bodem en natuurlijk hadden we er ideaal weer bij.
ron_melis
Berichten: 1
Geregistreerd: 29-08-11
Geplaatst: 29-08-11 17:19
Wij zijn er ook geweest, Was eerst niet de bedoeling, maar we dachten ach waarom ook niet. Inderdaad hele mooie bodem en geluk gehad met het weer. Al eerste geëindigd in ekelspan paard cat. Z dat was de slagroom op het toetje.