Nee, dat denk ik niet. Dat is inmiddels alweer 8 jaar geleden bij de fokker. De vorige eigenaresse reed alleen maar.
Ik neem aan dat ze het werk heeft gedaan omdat de fokker uitsluitend deze paarden fokt, ze stuk voor stuk inspant en ermee in het bos werkt.
Ik heb haar een aantal keren leeg gemend en ze weet exact wat de bedoeling is. Geen punt.
Nu wordt het dus tijd voor een tuig en een sleep erachter. Kijken hoe dat gaat, Maar ik verwacht geen problemen. Ze stond er met d'r neus bovenop toen mijn man bomen aan het omdoen was en schud niet eens met de oren als een stuk boom naast haar of achter haar neervalt.
Vandaar dat ik een toch wel redelijke aanname kan maken dat het niet nieuw voor d'r is.
Ik had de fokker een mail gestuurd, maar helaas niets terug ontvangen-
*edit* net nog eens alles doorgeploegd en ze blijkt niet van die fokker af te komen, maar van iemand anders. Heb daar maar eens een mail naar gestuurd. Zou leuk zijn om te weten wat ze kan/Heeft gedaan.