Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja
VanHuisUit schreef:@Gem de meesten zijn ook wel zo, is mijn ervaring, dat als ze er niets mee doen, of als ze er niet mee aan het werk zijn omdat het paard het aangeeft dat het even genoeg is, ze dat ook niet doorberekenen naar de klant.
De laatste prijs die ik gaf overigens is incl pension, dus da's een hele nette prijs, denk dat het zo ongeveer neerkomt op wat jij betaalt al met al, 300,- per week excl stalling 't wordt gevraagd (vraag is of ze het krijgen).
Mijn ervaring is ook dat je samen met degene die met je paard aan de slag gaat gewoon een prijskaartje maakt, afhankelijk van wat je zelf kunt, wilt en wenst.
VanHuisUit schreef:Die 165 is incl pension hoor, dus echt niet duur. Meeste paarden/pony's zijn in zo'n 4 weken redelijk beleerd is. Is dan 200,- pensiongeld bij jou en 400,- voor beleren.
Bij die 165,- per week zit je op 4x 165= 660,-
Dus denk dat het elkaar niet veel ontloopt.
Maar die prijs die jij hebt is zeker scherp, zeker als je denkt dat het paard/ de pony langer nodig heeft.