Hallo, zojuist is mijn wagen van Dom W Sadzie gearriveerd (zie http://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=21&t=1284813&&start=50). Hij is prachtig. Nu heb ik niet de mogelijkheid om de wagen binnen te stallen (van de zomer wel want dan staat de MG buiten onder het afdak). Hoe hebben jullie dat opgelost? Zeil erover of alleen zeil over het bokkussen? Ik denk wel dat ik met de staleigenaresse wat kan regelen zodat hij 's winters onder een afdak kan staan maar dan moet er natuurlijk wel een goed slot op. Wat voor slot gebruiken jullie?
mijn wagentje staat buiten met een grote autohoes erover heen, als het écht heel slecht weer wordt zet ik hem in mijn trailer (maar is best een gedoe dus daarom staat ie er niet standaard in...)
Ik zet mijn kar op slot met een scooterslot, door eht wiel en vast aan mijn wagen, hij kan dus niet rijden op die manier. Verder maak ik met een ander slot ook mijn lamoen nog vast aan mijn wagen.
Mijn tweewieler zet ik vast met een slot aan een boom in de wei en dan een zeil erover in de zomer, in de winter staat hij in stal.
janouk
Berichten: 18692
Geregistreerd: 18-04-06
Geplaatst: 09-07-10 15:26
onze marathonwagen staat standaard op de koetsentrailer onder een grote autohoes. Trailer en koets staan onder de carport. Zowel trailer als koets staan op slot.
Ik heb ook net een splinternieuwe marathonwagen gekocht; we hebben hier wel een grote garage aan huis maar dat staat momenteel helemaal volgebouwd met troep, en met 3 motors + nog meer zooi Als het goed is gaat dat nog een keer opgeruimd worden, zodat mijn wagen binnen kan staan.
Nu staat hij bij ons aan de zijkant van de achtertuin, daar hebben we een gangpad en de wagen past er nét doorheen. Hij staat onder een speciaal daar voor gemaakte hoes, wind- en waterdicht, echt een superding, zelfs met flappen aan de zijkant voor de wielen, waait ook nooit van de wagen af. Ben er ook heel blij mee, mag hem lenen van iemand Wagen staat op slot met een dun fiets/kettingslot, door het frame heen en dan om het stoplicht heen dat we in onze tuin hebben staan Wil er eigenlijk zo'n grof motorslot voor gebruiken, maar de sloten die we hebben zijn daar eigenlijk net wat te kort voor.
Ik heb hem wel binnen in de loods van mijn vader. Als ik die niet zou hebben dan zou ik denk ik een mooi schuurtje bouwen. Lijkt me toch wel fijn om hem onder een afdak te hebben staan. Dan blijft hij langer mooi.
In de zomer staat de mijne gewoon buiten, kunnen we er makkelijk bij. Maar als het straks weer slechter weer word, gaat er wel een zeil overheen. Misschien nog binnen..
de mijne staat gewoon in de kapschuur . zomer en winter.
marjanschut
Berichten: 158
Geregistreerd: 19-10-07
Geplaatst: 10-07-10 12:56
Mijn twee menkarren staan bij ons in de loods met een zeiltje er over. Ze blijven bij ons nooit een dag of nacht buiten staan. Ongeveer twee keer in de maand worden ze schoon gemaakt, i.v.m. wedstrijden. Soms spuit ik ze ook even af met de tuinslang, zodat het stof er af is.
Heb hem altijd binnen staan achter slot en grendel.
sander_lotte
Berichten: 1578
Geregistreerd: 29-10-06
Woonplaats: Zutendaal(België)
Geplaatst: 10-07-10 18:54
Ik heb een garagebox gekocht om mijn wagen in te zetten. Zo kan de kat er niet aan (zij ging er altijd op slapen, ze zette ook graag haar nagels in het leer en dat stond me niet aan), hij blijft droog en hij staat veilig.