Ik weet het ff niet meer..

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Rody01

Berichten: 3176
Geregistreerd: 07-08-07

Ik weet het ff niet meer..

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-09-08 12:20

Ik heb nu ong. 3 jaar een harsvriendin.
We zaten niet bij elkaar op school ofzo. Altijd als ik bij haar kwam hadden we de grootste lol.
Samen winkelen zwemmen etc.
Maar laatst hadden we van de manege bbq. Het was super gezellig.
Alleen ging ze steeds alleen met D om. En samen dit samen dat. En ik stond er geheel buiten.
Als ik even met ze mee liep, want we moesten mail adressen opschrijven was het: 'Waarom loop je acher ons aan'.
En toen we gingen bbqen en ons (mijn nicht en ik) vlees was nog niet klaar, zij hadden het al op. Gingen zich weer verstoppen.
En kreeg smsje 'kom ons maar zoeken.' Ik smste terug 'moet eerst nog ff mijn vlees op eten'. Krijg ik weer terug: 'Ja jonge, nou ik vermaak me wel met D.
Ik weet het nu echt niet meer. Mijn ene goeie vriendin Rookt. Ben ik nu net echter gekomen. En nu zij dit.
Wie heeft tips? Verdrietig

Sammetje_

Berichten: 2065
Geregistreerd: 06-08-04
Woonplaats: ♥ Op een heel mooi plekje ♥

Re: Ik weet het ff niet meer..

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-09-08 12:32

Als ze echt je hartsvriendin is zou je een keer kunnen gaan praten met haar? Dan vertel je eerlijk hoe jij je voelt en dan is het aan je hartsvriendin hoe zij reageert. En als je het moeilijk vindt om met haar te praten zou je haar ook een briefje/mailtje kunnen schrijven/typen.

Een paar jaar geleden (was ook rond de 14 jaar) heeft mijn hartsvriendin ook zoiets soortgelijks gedaan. Misschien is het wel gewoon een 'puber'periode... Niet te veel van aantrekken Lachen

Sterkte! Ach gut

pinuts
Berichten: 6865
Geregistreerd: 05-05-07

Re: Ik weet het ff niet meer..

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-09-08 13:23

och jee.. dacht ik vroeger ook, dat mijn hartsvriendin altijd mijn vriendin zou blijven, totdat je langzaam uit elkaar groeit. Overigens doen ze wel erg kinderachtig, mjah dat zal de leeftijd zijn. Probeer je niet aan 1 iemand vast te klampen, succes ermee

PinkyBubble

Berichten: 2696
Geregistreerd: 18-02-07

Re: Ik weet het ff niet meer..

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-09-08 15:52

Iemand die zo kinderachtig doet, kan in geen mogelijkheid je hartsvriendin zijn, ik zou het gewoon lekker negerne, en doen alsof het je niets intereseert, omdat ze namelijk verwachten dat je er wakker om gaat liggen. Het is ff rot, maar je komt er wel overheen, vrienden komen en gaan, maar echte vrienden zulle altijd blijven bestaan, dit geld duidelijk niet voor haar.

Er komt vast wel weer eens een goede vriendin op je pad die jou no matter what steunt, Maar vriendschap betekend ook delen, en accepteren dat zij zelf ook haar leven en nog meerdere vrienden en vriendinnen heeft Lachen Dat hoort er allemaal bij, het is moeilijk, maar dat is de pubertijd zowiezo al. Kop op, er zijn genoeg mensen die best jou vriendin willen zijn, kijk maar eens goed om je heen en geef anderen een kans Lachen
Negeer je zogenaamde beste vriendin met deze acties, en laat zien dat ze je echt niet klein krijgt met dit, en dat je er ook echt niet wakker van leg.

Ik dacht een paar maanden teurg ook een geweldige vriendin te hebben, we hadden de grootste lol, en waren altijd samen op stal, samen rijden, poetsen, wassen etc. We maakten zelfs de zelfde personen zwart, en het persoon wat zij het meest zwart zat te maken, gaat ze nu ineens mee uit, en blijft daar nu bij slapen, en ben ik "ingeruild" voor een 13jarig kind (zij is 20 en ik ben 22) je zou toch dneken dat het leuker zou zijn met iemand van je eigen leeftijd, Ikzelf heb gewoon gedaan alsof ik er niet van wakker lach, lach ik wel maar dat hoeven zij niet te weten. Ook had zij een bitje van mij gekocht, ik wou er 10 euro voor hebbe, had het nieuw, en het paste niet, en hij was 23 euro mooie prijs vond ik zelf voor een vriendin, Ze heb mij nu nogsteeds niet betaald, maar kan ondertusse wel BR halsters voor haar 13jarige kleutervriendinnetje kopen.. Dat is ook gewoon erg ongebrijpelijk, Dus heb ik gewoon alsof hetmij niets uitmaakte gezegt dat ik me bitje terug wou, omdat iemand anders wle direkt zou betalen, en ik het geld nodig had.
Ze baalde er wel van dat ik er zo luchtig over deed Haha! (Diep van binne verhscheurd het me) MAar juist niet kwetsbaar opstellen wijffie, zo doet het alleen maar meer pijn. het leven is gewoon niet altijd rozengeur Lachen