Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird
Wiesje schreef:je vraagt dus serieus wat wij 'bokkers' ervan vinden als jij je paard om experimentele redenen alcohol gaat toedienen??


Tat_jana schreef:jesito schreef:Jullie soort mensen zijn er wel fel op tegen als er labdieren ergens voor worden gebruikt maar je doet zelf eigenlijk precies hetzelfde.
Je weet niet wat de effecten zijn, het kan goed gaan maar er kunnen ook gekke dingen gebeuren.
En of dat nou een paard is of een kip.
Je geeft een baby toch ook geen bier om te kijken hoe die erop reageerd.
waarom niet ?![]()
ik weet dat inderdaad donkerbier geen kwaad kan bij paarden dat he zerlfs goed is om ze wat dikker te krijgen en mooier in de vacht.. en dat heeft niks te maken met dronken voern maar gewoon een scheutje


Elisaburger schreef:Dankje voor de tip!
Teminste iemand die normaal reageert :p
natuurlijk snap ik wel dat je niet zomaar iets kan gaan doen, ik ben zelf ook niet achterlijk.
maar misschien kan ik indd wel ites met kippen gaan doen!
dankje
ben met stomheid geslagen dat je zoiets bedenkt en dan ook nog op bokt zet. Maar goed ik neem aan dat je toch toestemming moet krijgen van je docenten voordat je iets doet? En die zullen dergelijke onderzoeken toch niet goedkeuren.
Maar het zou niet interessant zijn voor een onderzoek om daarbij te gaan kijken hoe een paard reageerd want die waardes zijn zo klein dat je eigenlijk geen verschil zult bemerken. Denk maar aan mensen die 1 glas alcohol drinken
Zoals gezegt is het misschien interessanter om dan eens bij mensen te testen ipv paarden. Verder denk ik toch dat het afnemen van interviews of enquetes ook wel erg interessant kunnen zijn voor een onderzoek