Computer gecrasht

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
karijn

Berichten: 5741
Geregistreerd: 05-09-05
Woonplaats: Made, zo'n dorp dat in elk land wel bestaat!

Computer gecrasht

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 27-08-08 20:35

Vorige week crashte mijn computer nadat ik een emailtje van greetingcard.org had geopend.
Jaren geleden heb ik eens een greetingcard van vrienden uit Frankrijk ontvangen en ditmaal was ik wel benieuwd van wie die afkomstig was. In het begeleidende mailtje stond een naam, Tom en dan nog iets. Ik was helemaal in de veronderstelling dat dit mailtje afkomstig was van mijn neef Tom die in Amerika woont. Dus ik klik op uitvoeren en ja hoor...Boem...computer down.
Ik opnieuw opgestart en de virusscan laten lopen maar ook die sloeg elke keer vast. Na een aantal keer opnieuw opgestart te hebben zag ik alleen nog maar een blauw veld met een venster met de waarschuwing dat mijn computer geinfecteerd was met het virtumonde virus en het privacyremovervirus. Fijn, NOT Boos! .
Uiteindelijk heb ik een "mannetje" moeten laten komen en gelukkig zijn al mijn documenten/foto's bewaard gebleven en doet mijn computer het weer.
Dus mensen, wees gewaarschuwd: mocht je in je mailbox een mailtje ontvangen hebben van greetingcard, gooi het weg!

bassistje

Berichten: 361
Geregistreerd: 31-03-03
Woonplaats: Spijkenisse

Re: Computer gecrasht

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-08-08 20:42

Ik krijg ze hier voortdurend binnen, maar gooi ze inderdaad gelijk weg.
mn virusscaner pakt ze trouwens ook gelukkig.
Maar wel bedankt nog voor de waarschuwing.

Tellie

Berichten: 16944
Geregistreerd: 07-11-04

Re: Computer gecrasht

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-08-08 22:22

LZP > TV

nicci88

Berichten: 3350
Geregistreerd: 16-08-06
Woonplaats: venlo

Re: Computer gecrasht

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-08-08 22:26

ik had van de week het Trojanvirus.
2 keer!!!!

gelukkig goede virus scanner die hem tegen heeft gehouden

Kieffer

Berichten: 5981
Geregistreerd: 26-10-04
Woonplaats: Vlaardingen

Re: Computer gecrasht

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-08-08 09:28

Mijn moeder haar computer heeft ook een Trojan te pakken gehad afgelopen week. Nu, een week verder en uren werk later is hij er eindelijk af. Het "heerst" weer geloof ik.

CoonArt

Berichten: 23891
Geregistreerd: 20-05-07
Woonplaats: Harderwijk, where else would I be?!

Re: Computer gecrasht

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-08-08 19:51

Fijn dat ik het nu ook weet, ik hou het goed in de gaten. Altijd rotzooi met die virussen altijd! Boos! Boos!