Alvast sorry van het lange verhaal. Maar moet dit even van me afschrijven.
Al ruim een half jaar vind ik een jongen op mijn werk behoorlijk leuk en is er veel meer het gevoel dan dat we alleen collega's zijn.
In onze functie staat hij hoger dan mijn op het werk. Hij is Restaurant Manager en ik ben Assistent Manager. Ik werk er nu ruim een jaar. Hij is per 04-juli 2008 Restaurant Manager geworden en ik per 04 juli 2008 Assistent Manager. Hij werk er al ruim 8 jaar.
2 maanden geleden kwam hij per toeval aan mijn msn adres via hyves. We waren gezellig aan het praten. Op een gegeven moment vertelde hij dat hij iemand had leren kennen die hij echt leuk vondt.
Dat meisje had hem totaal een verrassende uitpak gegeven alleen niet qua liefde eerder uit vriendschap. Met haar wilde hij oud worden.
Ik vroeg of ik haar kende. Ja ik kende haar. Ik baalde al, dacht dat het iemand van het werk was of iemand van de vrienden groep.
Toen zei hij dus dat ik die meid was. Wist toen absolut niet wat ik moest zeggen tegen hem. Paar dagen laten moesten we weer samen werken en dat waren 2 dagen die behoorlijk stroef verliepen, we ontwijkte elkaar maar overal waar dat kon. Na de 2de dag op het werk sprak ik hem s' avond weer op msn. Daar vertelde ik mijn verhaal. dat had hij absolut niet verwacht van mij. Hij had ook noit iets aan mij gemerkt.
Maar dat had ik ook niet bij hem. Hij zei ook dat gevoel kan hij goed gescheiden houden op het werk.
Ik vertelde ook dat ik de 2 afgelopen dagen niet fijn gewerkt had. dat had hij het zelfde.
Hij woont op zich zelf en ik woon nog thuis. Na uren gepraat te hebben over van alles. Ben ook vaak bij hem thuis. Maar het loopt niet zo als het moet. Ik krijg maar moeilijk hoogte van hem.
De enne week is het helemaal super. En de andere week klapt hij helmaal dicht en krijg ik geen hoogte van hem, en weet ik niet wat hij wil.
Nu is het grootste probleem het werk. Hij zegt dat hij werk en prive makkelijk gescheiden kan houden, en dat geloof ik ook wel. en dat kan ik ook. Eerst vond ik dat moeilijk maar het gaat steeds beter.
De Vestiging manager mag er absolut voorlopig niet achter komen, mochten we een relatie krijgen. Omdat we allebei promotie hebben gekregen. Hij wil het voorlopig stil houden tot we allebei onze papieren hebben voor manager, we moeten nog op examen.
Afgelopen vrijdag vroeg ik er naar hoe het nu verder moest, dat ik duidelijkheid wilde. Als ik er niet naar vraag hebben we het er niet over. hij begint er niet meer over, dat deed hij eerst wel.
Als ik er dan naar vraag. Zegt hij dat hij me wel wil, maar dat hem ook iets tegen houdt een gevoel en dat hij dat moeilijk vindt.
Soms is hij heel duidelijk dat hij wel een relatie en en de andere keer weer totaal niet. En dat brengt mij zo in onzekerheid, en weet niet goed wat ik er mee moet.
Sorry van het lange verhaal, ik hoor dat iemand mij hier mee een beetje kan helpen of goede raad kan geven.
Groetjes mij...