Maar goed, waar het omgaat is dat, sinds ze er op mijn opleiding heel erg op letten ik me erger aan mensen die heeey ... roepen om je aandacht te krijgen.
Het gebeurt heel vaak, onbewust bijna dat je bijv wat tegen je klasgenoot/docent/vriendin wil zeggen en begint met: Hey ...( naam) wil je dit of dit doen? Of hey... ik snap het niet enz.
Tijdens mijn opleiding letten ze heel erg op je taalgebruik/uitdrukkingen en juist omdat ze ons daar nu zo allert op maken, ontdek ik steeds meer dingen die best brutaal/grof zijn maar wat bijna iedereen zegt/doet.
Ik kreeg net een PM van een MOD die ik niet ken en die schreef Hey Uthrick ik heb blablabla
Toen dacht ik ook, wat nou hey? Ken ik jou? Als een vriendin tegen mij iets zegt van hey je moest trouwens van Tim doorgeven dat je blablabla dat maakt het me weer niks uit.
Voorheen viel me dat helemaal niet op, maar nu wel en hoe langer ik over dit soort dingen nadenk, besef ik dat ik het nogal aso vind en dat valt me juist weer op ( snap je het nog?

Nou ja, beetje onzinnig topic! Maar goed, hebben jullie ook wel eens zoiets?