Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek


Bovendien hoor je vaak van mensen dat ze 's avonds erachter komen dat ze het voer voor de hond ophebben... (jazeker, zulke 'domme' mensen bestaan
) wat is er dan idealer om even bij jou binnen te lopen en een zakje voer te halen 
). Enige probleem is dat ik geen middenstands diploma hebt, maar ik geloof dat je die tegenwoordig kan "lenen" en mijn moeder heeft er wel één, dus wellicht is dat een optie.
)
)Dees schreef:Ik zou niet te nauw in de branche gaan denken. ER zijn moeilijke tijden aangebroken, en als ik prive zou moeten bezuinigen, dan zou de hondentrimbeurt toch echt gestreept worden van mijn lijstje met uitgaven. Een goede trimbeurt voor een hond blijft een luxe produkt.
Verkoop van benodigdheden kan een uitkomst bieden, maar ik vond dat idee eerder, dat van de paarden scheren in eht najaar, zeker niet slecht. Wat dacht je van dekens wassen (deal maken met een stomerij, jij bent dan soort verzamelpunt).
Nee, dat wordt em niet. Ik vond het al raar dat het zo goedkoop is. Nu, het is wel duidelijk waarom. Het is een ontzettend asociale buurt aan de rand van het centrum.