minder ooievaars, minder kinderen :D

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Karin

Berichten: 65350
Geregistreerd: 10-01-01

minder ooievaars, minder kinderen :D

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 02-07-02 15:01

Een Zweeds onderzoek uit de jaren zeventig toonde aan dat er een hoge correlatie was tussen de afname van het aantal ooievaars in dat land en de daling van het geboortecijfer. Onwetende journalisten dachten dat 'correlatie' hetzelfde betekent als ‘oorzakelijk verband’ en geloofden het verhaal uit hun kinderjaren weer: de baby’s worden dus toch gebracht door de ooievaar...

Haha!

Roxanne_

Berichten: 2061
Geregistreerd: 25-04-01
Woonplaats: Rotterdam!

Link naar dit bericht Geplaatst: 02-07-02 15:03

Haha.. Haha!

Clautje

Berichten: 14584
Geregistreerd: 13-05-01
Woonplaats: Hazerswoude

Link naar dit bericht Geplaatst: 02-07-02 15:04

Haha, yeah right..Haha!

abcfgd1

Berichten: 5646
Geregistreerd: 22-11-01

Link naar dit bericht Geplaatst: 02-07-02 15:16

dat is toch ook zo of niet?? *LOL*

Marjolein

Berichten: 11737
Geregistreerd: 09-01-01

Link naar dit bericht Geplaatst: 02-07-02 15:22

hmm bij ailin vliegen momenteel 3 ooievaars rond enja er moet idd een baby geboren worden. (ze zijn een beetje vroeg) vorig jaar waren ze er ook en toen werd er ook een baby geboren.
dus t ozu best kunnen Haha!

orri

Berichten: 20941
Geregistreerd: 09-01-01
Woonplaats: "the world is my playground"

Link naar dit bericht Geplaatst: 02-07-02 15:24

Als dat zo was..... dan is het mannelijke geslacht vrijwel geheel overbodig.

Laui!

Berichten: 16863
Geregistreerd: 10-01-01
Woonplaats: wherever I wanna be

Link naar dit bericht Geplaatst: 02-07-02 15:27

vrijwel geheel? Wat zouden we zonder onze grasmaaiende (en staluitmestende) brigade moeten? Maar waarschijnlijk kunnen wij inventieve vrouwen daar ook wel wat op vinden, maar dat gaat niet meer over ooievaars of wel?

Maarten

Berichten: 4185
Geregistreerd: 30-06-01
Woonplaats: Emmen

Link naar dit bericht Geplaatst: 02-07-02 16:06

Hmmm... ik hoorde dat het andersom was (hihi... dit werd gebruikt als onderwijsmiddel bij statistiek om aan te tonen dat er niet altijd een oorzakelijk verband hoeft te zijn tussen twee zaken). Er is idd een verband tussen grote aantallen ooievaars en grote aantallen kinderen die geboren werden, maar dat had de volgende oorzaak:

Ooievaars leven voornamelijk in landelijke gebieden vanwege de rust. Op het platteland wonen ook veel boertjes en boerinnetjes. Deze boertjes en boerinnetjes maken ook veel kindertjes want kindertjes kunnen werken op het land en vele kinderhandjes maken licht werk Haha! Tadaa.... waar veel kinderen zijn zijn veel ooievaars Party!!

orri

Berichten: 20941
Geregistreerd: 09-01-01
Woonplaats: "the world is my playground"

Link naar dit bericht Geplaatst: 02-07-02 16:40

Laui! schreef:
vrijwel geheel? Wat zouden we zonder onze grasmaaiende (en staluitmestende) brigade moeten? Maar waarschijnlijk kunnen wij inventieve vrouwen daar ook wel wat op vinden, maar dat gaat niet meer over ooievaars of wel?


Daar hebben we machines voor....
Je hebt verrijdbare stalwanden en rij je met zo'n mini shoveltje alles zo de mesthoop op... overigens ken ik voornamelijk vrouwelijk stalpersoneel Haha! En grasmaaien? paar geiten, grasmaaier, shetlanders et voila Haha!

Macario

Berichten: 5779
Geregistreerd: 18-08-01

Link naar dit bericht Geplaatst: 02-07-02 20:56

DAT, is nog eens een goede theorie Haha! zo komen ze nog eens ergens... ik had trouwens ook niet anders verwacht. ooievaars brengen toch de baby'tjes?? in een witte doek die ze aan de knoop in hun snavel houden Tong uitsteken