De eerste week werkt het weer niet mee en krijg ik geen toestemming van het land, maar het vervoer zou wel kunnen. Ik had per 1 mei mijn contract op gezegd op de manege en zou dus eigenlijk weg moeten, maar een paar daagjes meer zou niet erg zijn. Ik had alles al geregeld om weg te gaan.
De tweede week werkt het weer en het vervoer wel mee, maar krijg ik geen toestemming om in het land te gaan. Ik had alles al geregeld ik zou alleen ngo even die boer van het land bellen, en hij zei af!!!!
De derde week (VANDAAG!!!), werkt het weer niet mee en heb ik wel toestemming om in het land te gaan, WERKT HET VERVOER NIET MEE!!!!! Nou vraag ik je, hoelang moet dit nog doorgaan???
Ik wordt gek!!!!!!!!!!!!!!! misschien ga ik wel rijdend naar het land in de regen nu, ik ben het zat. Ik krijg die drie dingen niet samen geplant en het wordt maar later en later.
Wat lief. Het komt wel goed, ik wordt er alleen een beetje moe van...