Dit verhaal komt uit een oude schoolkrant van mij (schrijver niet bekend)
Wat mij de laatste tijd opvalt is dat er veel meisjes naar mij kijken.
Wanneer ik een kop koffie haal in de aula gebeurt altijd het volgende.
Ik loop wat nonchalant naar het apparaat van de koffiemuntjes. Ik gooi op dezelfde manier een gulden in de gleuf.
Dan komen nooit gelijk 3 muntjes uit het apparaat maar na een paar keer slaan komen er 6 of 7 muntjes uit het koffiemuntjesapparaat.
Er staan altijd van die meisjes te kijken met van die glunderende oogjes die spreken: "Hoe doet die jongen dat nou?"
Even later sta ik even in de rij, ik sta nooit lang in de rij want wanneer ik glimlach laten meisjes met ook glunderende oogjes mij voor.
Wanneer ik betaald heb keer ik mij om en laat vervolgens de koffie uit mijn handen vallen want wel 40 verliefde oogjes kijken mij aan.
Omdat ik vind dat al teveel kopjes zijn gesneuveld wil ik alle meisjes vragen te stoppen met het bewonderen op een afstandje. Tenslotte heb ik nog een tip voor meisjes die een poging willen doen om mijn hart te veroveren.
Wanneer ik toch nog een kopje koffie laat vallen, bied mij een kopje koffie aan, graag met een klontje suiker.