*laatst al een keer over de hei gejaagd door zo'n hazewind en die mensen zeiden gewoon nix
ze stonden daar gewoon een beetje klef te doen. toen had ik hem eindelijk terug en die hond bleef maar blaffen en grommen. en loulou schopte steeds achteruit. voor hetzelfde geld was die hond hardstikke dood!!*vorige week was ik langs het water aan het rijden komen er 2 honden aan die beesten achter ons aan rennen en blaffen en daar zat ik omeens tot mijn knieen in het water die baasje roepen maar die honden luisteren echt nie!
en zo kan ik wel ff doorgaan
loulou was eerst ook nooit bang van honden maar sinds die hazewind raakt ze helemaal over de zeik als er een blaffende hond bij der achterbenen komt
* 
in en de tweede keer alleen een sprintje. Toen die hond er weer aan kwam, heb ik hem omgedraaid en heb de hond achtervolgd. Staart tussen zijn benen en weg was 't ie. Gelukkig was hij wel honden gewend, anders had hij het nooit gedurfd. Met mijn huidige paard doe ik dit ook, als ik het niet vertrouw, draai ik haar om en ze vind zichzelf dan wel stoer.
Of het aan m'n eigen houding ligt of dat ik gewoon mazzel heb gehad tot nu toe, ik weet het niet.
) dat 'ie moet kappen!
en als hun paard angstig is dan vragen ze me wel eens of ze even mogen oefenen. Hun paard een paar keer langs de hond te sturen om het paard te laten merken dat een hond niet altijd per definitie eng is.
.