Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

maar als het witte vullingen zijn (die ze meestal gebruiken) dan kan het inderdaad een paar weken gevoeliger zijn. warm/koud maar ook eten. Zou na een paar weken helemaal weg moeten zijn! Bij almagaanvullingen(die zilvergrijze) was dat veel minder maar die zijn niet zo mooi en worden niet vaak meer gebruikt)
Maar wat niet is kan nog komen...
. Maar ja
)zelfs de kleinste aanraking dat de kiezen(onderste en de bovenste) hadden deed vreselijke pijn.ik ben een dag daarna naar de tandarts gegaan en die heeft een stukje van de gevulde kies afgeslepen omdat die te lang was gebleven als het ware.doordat die vulling te lang was gebleven kreeg mijn tand iederekeer een klap tijdens het kouwen enz..toen hij er een stukje vanaf had geslepen voelde ik gelijk de druk een stukje verminderen en kon ik gewoon weer mijn kiezen op elkaar zetten.de pijn bleef heel even hangen natuurlijk omdat ik een poosje met een 'te lange' kies heb gelopen.nu heb ik er geen last meer van.
opnieuw gevuld met van die witte toelie. Tjonge, deed echt zeer de rest van de dag, terwijl ik er van tevoren helemaal niets van voelde, maar vandaag is het gelukig alweer bijna helemaal over
. 
. Ik had last rechtsboven. Kom ik bij de tandarts, niks aan te zien. Heel vreemd, want ik kon precies vertellen hoe de pijn was en waar het zat enzo. Foto's gemaakt en toen werd ik opgebeld dat ik inderdaad wat (4!!) gaatjes had. Normaal heb ik een goed gebit, hoor.
Terwijl ik, dankzij een zenuwbehandeling, vrijwel geen pijn meer heb.