mijn vissies zijn niet voor de poes!!

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Anoniem

mijn vissies zijn niet voor de poes!!

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-12-01 22:36

Vanmorgen ben ik om een uur of 6 even naar het toilet geweest, en blijkbaar heb ik de deur van mijn kamer open laten staan. Ik kruip met mijn slaperige kop weer in bed, maar kon de slaap niet echt meer vatten. Na 20 minuten draaien besloot ik toch het licht maar aan te doen. En wat zie ik aan de andere kant van de kamer boven de viskom??? de kat!!! }> Pootje erin... dus ik ren uit bed en vloek dat dier van de kast af. Ik heb hem in zijn nekvel gegrepen en hem de gang op gegooid Schijnheilig

Mijn vissen hadden zich verschanst achter het mega-kasteel Cool
ik heb echt coole vissen...

carola

Berichten: 8977
Geregistreerd: 18-04-01
Woonplaats: Putten

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-12-01 22:47

hahaha!!! Ik lig hier onder m'n toetsenbord van het lachen... alleen al hoe je het beschrijft, ik zie het zo voor me!

geral

Berichten: 3604
Geregistreerd: 25-08-01
Woonplaats: hm niet belangrijk

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-12-01 13:53

ha ha, ik ken dat, alleen mijn poezen komen niet aan de visjes, die zitten buiten in de vijver en ik zie nooit een poes vis vangen.
Maar een moment niet opgelet en onze Jiska had de agapornis tegen de tralies van de vogelkooi geklemd, wij boos, achteraf hebben we gebrult van het lachen.
het idee, ze kon de vogel toch niet door de tralie krijgen en die agapornis schreeuwen niet normaal, Jiska keek er heel raar bij, zo van he, hou op met schreeuwen, oje ik kan het niet door de tralies krijgen, ha ha
Haha!

Karin

Berichten: 65350
Geregistreerd: 10-01-01

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-12-01 14:04

Dus dat rooie monster weet inmiddels dat jij 'levend lekkers' op je kamer hebt staan... Dat wordt dus oppassen! De vorige kat van m'n ouders 'hengelde' ook, maar altijd alleen maar om water van z'n poot af te likken. De vissen liet hij gek genoeg met rust, maf beest.

blaffie

Berichten: 624
Geregistreerd: 22-10-01
Woonplaats: hillegom

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-12-01 15:27

mijn kat kan 2 uur voor de vissenkom zitten zonder iets te doen! ze weet als ze het wel doet, dat ik boos kan worden! als ze klaar is met kijken loopt ze weer rustig weg! lieve kat he?!?!?! *LOL*

orri

Berichten: 20941
Geregistreerd: 09-01-01
Woonplaats: "the world is my playground"

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-12-01 16:39

Hum.....

Ik heb 1 van mijn poezen binnen gehouden nadat ze bedreigt werd....
door een man.... wiens vissen ze uit de vijver hengelde *LOL*

Rushwood

Berichten: 124
Geregistreerd: 28-02-01
Woonplaats: werkendam

Link naar dit bericht Geplaatst: 23-12-01 01:14

wij hebben ooit wel eens 37 hamsters gehad, en die zaten in een mega groot hok in een aparte kamer, op een zekere dag was ik bij de hamsters geweest en de deur weer keurig achter mij dicht gedaan. de volgende morgen deed ik de deur van het hamster hok weer open en toen werd ik bijna onderste boven gelopen door onze kat, die heeeeel nodig moest.
de hamster hokken waren van boven helemaal open, maar de kat had ze met geen haar gekrenkt, en dat terwijl hij regelmatig vogeltjes ,muizen en zelfs jonge konijnen in het wild ving.

greetz pepper