Er moeten twee autos verplaatst worden binnen twee weken voor 600 km en een gaat er dan weer terug en de andere blijft achter. En heb je twee mensen nodig die kunnen rijden. Die waren er ook, alleen ben ik mogelijk uitgeschakeld en is er een logistiek probleem.
Transport uitstellen kan niet, de achterblijvende auto moet binnen twee weken verplaatst worden en mag niet meer terug ivm de verzekering.
Welke opties zijn er hiervoor behalve een transporteur inhuren voor vervoer? Een oplegger zelf huren is helaas geen mogelijkheid ivm ontbreken van een E rijbewijs en de combinatie is net te zwaar om te rijden met alleen B.
Ik weet dat ooit er een soort buro was dat chauffeurs leverde die autos en busjes van a naar b reden en de chauffeur daarna terugkeerde op de een of andere manier naar huis.
Ik hoop dus dat het niet nodig is maar moet wel toch diverse opties uitzoeken. Waar kan ik dergelijke informatie vinden?
rolstoelbus met weinig zitplek. Ook geen openbaar vervoer dichtbij nog een vliegveld. Dat alles zit minstens 80 km noord of zuid voor internationaal vervoer terug. Van randje achterhoek naar vlak naast de peage 600 km zuidelijker west vogezen.
dat is echt niet te doen
anders zou er ook geen probleem zijn. mijn rolstoelbus gaat met ons weer terug naar nederland na een week of twee. Die heb ik hier te hard nodig.
.
En komt daarna de auto deze kant op