Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Citaat:Rapid GEN-T is een snellijm en wordt afgeraden voor gebruik op materialen zoals polyethyleen (PE), polypropyleen (PP), PTFE (Teflon) en siliconenrubber. Deze materialen zijn niet compatibel met de lijm en zullen geen goede hechting geven.
) om op te knutselen/plakken/solderen en leerbewerken/stempelen.. en dat werkt fantastisch! VivianHesen schreef:Dit is de precieze lijm: Rapid GEN-T Ø12x295mm
Omdat ik met enige regelmaat de rozetten over het bureaublad schuif is een glasplaat op het werkgedeelte geen optie. Tenzij deze de grote heeft van het hele blad en dan wordt het een dure bedoeling denk ik.
DubbelFun schreef:Met dank aan AI, die sneller typt dan ik kan denkenCitaat:Rapid GEN-T is een snellijm en wordt afgeraden voor gebruik op materialen zoals polyethyleen (PE), polypropyleen (PP), PTFE (Teflon) en siliconenrubber. Deze materialen zijn niet compatibel met de lijm en zullen geen goede hechting geven.
Dus idd een siliconen mat, die zijn in elke afmeting te krijgen. Of anders de harde 'nepglas' variant al zijn die wel wat krasgevoeliger.

Als je wat meer budget hebt zou je b.v. ook kunnen gaan voor een meubelplaat massief bamboe en dat vervolgens goed behandelen met een wax. Andere optie is b.v. een stuk keukenblad van een ander materiaal. De meeste keukenbladen lijken behoorlijk geschikt voor wat je zoekt. Misschien kan je ergens iets vinden dat net verkeerd gezaagd is oid.