Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Marie111 schreef:Dat je pijn aan je voeten krijgt, ligt waarschijnlijk aan de binnenzool.
Steunzolen van de podoloog kunnen dan een oplossing zijn (niet goedkoop, maar zonder pijn lopen is ook wel wat waard natuurlijk).
Maar tegenwoordig kun je ook losse inlegzolen kopen bij bijvoorbeeld de Welkoop
https://www.welkoop.nl/kleding/schoenen ... mid=131958
of bijvoorbeeld de Scapino
https://www.scapino.nl/dames/accessoire ... inlegzolen
en even googlen op "inlegzolen" vind je ook het een en ander.
Citaat:Maar je werkt dus met/bij paarden? Ik dacht dat er dan geen stalen neuzen gebruikt mogen worden?
Omdat je tenen eraf gesneden kunnen worden als er een paard op je voet gaat staan?
Citaat:Moet je de schoenen zelf aanschaffen trouwens? En ook bij een bepaalde winkel?
Anders kun je hier eens kijken?
https://www.deveiligheidsschoen.nl/
mick75 schreef:Ik moet voor mijn werk altijd op veiligheidsschoenen klasse S3 lopen en ben helemaal gek van de Cofra Land schoenen. Heb er wel een gel-inlegzool in maar dan merk ik eigenlijk niet dat ik veiligheidsschoenen aan heb. Geen vermoeide voeten na een hele dag staan/ lopen. Heb inmiddels denk ik zo'n 6 paar versleten. Maar ik heb ook vrij makkelijke voeten.
Capriootje schreef:Voor de winter vind ik de werk laarzen ook heel fijn, die zijn er gevoerd met teddy maar daar veel op lopen vind ik wel iets minder. Voor een avond op stal prima maar een hele dag zitten die net wat te losjes voor eigenlijk. Maar ze zijn wel echt warm, waterdicht en stevig.
zonnebloem18 schreef:Ik heb het beste gelopen op de werkschoenen van van Elten. Mijn medewerkers lopen vooral op Redbricks, de meeste vinden ze fantastisch, een aantal hebben er moeite mee en lopen er niet lekker op.